آزمون ورودی دوره‌ی یکساله‌ FCE

Photo by Monkey Business Images on Shutterstock

به آزمون ورودی دوره‌ی یکساله‌ی FCE خوش آمدید. هدف از این آزمون انتخاب ۴ شرکت‌کننده‌ی برتر از میان متقاضیان شرکت در این دوره است.

در نظر داشته باشید مرحله‌ی نوشتاری این آزمون از دو قسمت تشکیل شده است. هدف از قسمت نخست، تعیین سطح دانش متقاضیان از ساختار‌ها، واژگان، و کاربرد زبان انگلیسی است. در قسمت دوم، مهارت‌های شنیداری، خوانش، و نوشتاری متقاضیان سنجیده می‌شود:

۱) Written Part 1 – Grammar / Vocabulary / Communication and Functions
۲) Written Part 2 – Listening / Reading / Writing

از متقاضیانی که حدنصاب نمره‌ی مرحله‌ی نوشتاری را کسب کنند دعوت خواهیم کرد تا در مصاحبه‌ی آنلاین شرکت نمایند.

نظر شما را به نکات زیر جلب می‌نماییم:

۱) برای شرکت در آزمون، فایل‌های PDF مربوطه را دانلود کنید. فایل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که قادر خواهید بود پاسخ خود را در آن‌ها وارد نمایید. در نهایت با save کردن فایلِ نهایی جواب‌های خود را ثبت کنید.

۲) برای تسهیل شرکت در آزمون، از زمان شروع به مدت ۷ روز فرصت خواهید داشت تا پاسخ‌های خود را ارسال کنید. در نظر داشته باشید هدف از این آزمون سنجش دانش شماست. لذا استفاده‌ از کتاب‌ها و واژه‌نامه‌ها در حین آزمون مجاز نیست، و فایل‌های Listening را باید تنها یک بار پخش کنید. همچنین تلاش نمایید هر مرحله را در یک نوبت تکمیل کنید. زمان تقریبی لازم برای پاسخ به هر قسمت حدود ۶۰ تا ۷۰ دقیقه است.

۳) بهترین گزینه برای باز نمودن فایل‌های PDF، برنامه‌ی Adobe Acrobat Reader است. در این برنامه فایل‌های Listening مستقیماً در دسترس خواهند بود. اما اگر این برنامه را در اختیار ندارید، باید فایل‌های Listening را بر روی کامپیوتر یا گوشی خود دانلود نمایید و سپس آن‌ها را پخش کنید.

۴) پس از save کردنِ جواب‌هایتان، فایل‌های مربوط را مستقیماً در انتهای همین صفحه آپلود کنید.

موفق باشید.FCE Entry Test – Listening Audio 1

FCE Entry Test – Listening Audio 2


Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.
PDF Only
.Please enter your email

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *