Discussion Rooms

کلاس‌های «بحث آزاد» یا Discussion Rooms محلی برای تمرین گفت و شنود در زبان انگلیسی هستند. اگر تمایل دارید مهارت‌ speaking خود را تقویت نمایید، یا به دنبال محفلی برای تعامل با زبان‌آموزانی در سطح دانش خود هستید، این کلاس‌ها ممکن است برایتان مفید باشند.

این کلاس‌ها در دو سطح intermediate و upper-intermediate برگزار می‌شوند. ظرفیت هر کلاس فقط ۴ شرکت‌کننده است. موضوعاتی که در این کلاس‌ها به آن‌ها خواهیم پرداخت، چالش‌برانگیز خواهند بود؛ از آموزش، برابری نژادی و محیط زیست گرفته تا انرژی و فناوری.

به خاطر داشته باشید کلاس‌های «بحث آزاد»، «کلاس» هستند و نه «دوره»؛ به این معنی که نقطه‌ی شروع و پایانی ندارند و همواره در جریانند.

Discussion Rooms در ۴ جلسه‌ی دو ساعته‌ی به صورت هفتگی (مجموعاً ۸ ساعت آموزشی در هر ماه) در ساعات زیر برگزار می‌شوند:

پنج‌شنبه‌ها ۱۴ – ۱۶ یا ۱۸ – ۲۰
جمعه‌ها ۱۴ – ۱۶ یا ۱۶ – ۱۸

اگر علاقه‌مند به شرکت در این کلاس‌ها هستید، تنها کافی است در آزمون تعیین سطح که همواره رایگان است شرکت نمایید تا حدود دانش زبانی شما مشخص شود و اطمینان حاصل کنیم در سطوح intermediate یا upper-intermediate هستید.

شهریه‌ی شرکت در این کلاس‌ها ماهیانه ۲۵۰ هزار تومان است. اما اگر دانشجو هستید (در هر مقطع تحصیلی و در هر دانشگاهی) بدون نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدرکی می‌توانید از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند شوید.

ساعت قطعی کلاس با هماهنگی با سایر متقاضیان هماهنگ خواهد شد.

به امید دیدار

برای شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان اینجا را کلیک نمایید.

برای ثبت نام و پرداخت شهریه از طریق درگاه IDPay بر روی دکمه‌ زیر کلیک نمایید.