دوره‌ جامع بررسی زمان‌ها در زبان انگلیسی

Time and Tenses

در این دوره‌ که برای زبان‌آموزان سطوح متوسطه و بعد از متوسطه طراحی شده است، بنا داریم در طول یک ترم آموزشی به مدت ۳۰ ساعت، تمامی زمان‌های اصلی و چالش‌برانگیز در زبان انگلیسی را تحلیل کنیم. آنچه که این دوره را از دوره‌های مشابه متمایز می‌سازد این است که این دوره توانایی تحلیل موقعیت‌های متفاوت را از طریق مثال‌های گوناگون به شما خواهد داد. اما باید خاطر نشان سازیم بار اصلی انجام تمرینات در این دوره بر دوشِ خودتان خواهد بود. بنابراین اگر به دنبال پاسخ به سوالاتی هستید که اصولاً در یک کلاسِ زبان عمومی فرصت یا ظرفیت مطرح شدن ندارند، این دوره برایتان مناسب است. اما اگر حوصله‌ی تحلیل ندارید یا می‌خواهید مدت زمان زیادی را در کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنید، این دوره‌ی بخصوص برای شما مناسب نخواهد بود. زبان آموزش در این دوره فارسی و انگلیسی است.

دوره‌ی جامع بررسی زمان‌ها در زبان‌ انگلیسی طبق جدول زمانی زیر برگزار خواهد شد:

هزینه‌ی شرکت در این دوره‌ی آموزشی ۴۰۰ هزار تومان است.

در صورتی که علاقه‌مند به شرکت در این دوره‌ی آموزشی هستید، برای ثبت‌نام فرم زیر را تکمیل نمایید و در نهایت بر روی کلید پرداخت شهریه کلیک کنید.

لازم است تا شما را به گروه واتس‌اپ این دوره اضافه نماییم. لطفاً شماره‌ی موبایل خود را وارد نمایید.
لطفاً در نظر داشته باشید پس از ثبت‌نام امکان استرداد شهریه تا یک هفته قبل از شروع دوره با کسر 20 درصد از شهریه‌ی پرداختی ممکن خواهد بود و پس از شروع دوره امکان استرداد شهریه وجود نخواهد داشت.

برای پرداخت شهریه‌ی این دوره از طریق سامانه زیر اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *